Skontaktuj się!
poszukuję pracy legalizacja pobytu
najnowsze-oferty

NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną legalność pracy i pobytu w Polsce osobom podejmującym współpracę z naszą agencją. Wszystkim oferujemy potrzebne wsparcie. Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Dotrzymujemy terminów – pracownik otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak, aby pracownik miał pewność że oferta pracy jest zgodna z rzeczywistością.

najnowsze oferty

ETAPY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ:

Pierwszym etapem zatrudnienia jest PODEJŚCIE DO REKRUTACJI

Celem jest zidentyfikowanie predyspozycji do pracy. Udział w rekrutacji jest podstawą do zatrudnienia, a także podjęcia działań do przygotowania aplikanta na dane stanowisko pod kontem prawa do pracy i pobytu w Polsce. Następnie, gdy pretendent zostanie zrekrutowany na stanowisko, zostaje otoczony opieką osoby z naszej agencji. Kandydat zostaje natychmiast poinformowany o tym kto będzie jego opiekunem, z kim może się kontaktować w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości.

Kolejnym etapem współpracy jest PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Zapewnią pracownikowi możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Polski. Czynność taka jest nieodpłatna i niezwykle ułatwia sytuację zatrudnianej osoby, która jest odciążona z załatwiania skomplikowanych formalności.

Kolejnym udogodnieniem jest zapewnienie MIESZKANIA DLA PRACOWNIKA

Kolejnym udogodnieniem gwarantowanym przez naszą agencję jest zapewnienie mieszkań dla pracowników, najczęściej za darmo lub w znacznym stopniu dofinansowanych. Osobom zatrudnianym zapewniamy stałą opiekę naszych specjalistów, dbających o pełną legalność zatrudnienia i pobytu w Polsce, przejrzystość informacji przekazywanych do kandydata. Dzięki takiemu podejściu do naszych pretendentów do pracy na terenie kraju, zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

CHCIELIBYŚMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT, ŻE NIE TYLKO PRACOWNICY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG, ŚWIADCZYMY USŁUGI ZWIĄZANE Z LEGALIZACJĄ I POBYTEM DLA KAŻDEJ OSOBY ZAINTERESOWANIEM PRACĄ NA TERENIE POLSKI.

oferta legalizacja:

TASSO – NAJSKUTECZNIEJSZA FIRMA W BRANŻY. MAMY WYZNACZONE STANDARDY OBSŁUGI KLIENTA, KTÓRYCH SIĘ TRZYMAMY ORAZ WARTOŚCI W KTÓRE WIERZYMY. DZIAŁAMY W BRANŻY ZATRUDNIENIA WIELE LAT, ZDOBYWAJĄC OGROMNE DOŚWIADCZENIE, DBAJĄC O AKTUALNĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH PRACOWNIKÓW, BĘDĄC NA BIEŻĄCO Z WSZELKIMI INFORMACJAMI W SPRAWIE LEGALIZACJI PRACY I POBYTU OBCOKRAJOWCÓW NA TERENIE KRAJU. PRZEZ CAŁY OKRES PRACY UTRZYMUJEMY STAŁY KONTAKT Z URZĘDAMI, DZIĘKI CZEMU DOSKONALE WIEMY, W JAKI SPOSÓB DOBRZE I SPRAWNIE ZAŁATWIĆ WSZYSTKIE DOKUMENTY I FORMALNOŚCI. PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ PONAD 400 KART POBYTU DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW Z RÓŻNYCH WOJEWÓDZTW. STAWIAMY NA NASZYCH PRACOWNIKÓW I DBAMY, BY MIELI ZAPEWNIONĄ

dowiedz się jakie są nasze zadania:

skontaktuj się z nami
 • ANALIZA SYTUACJI POBYTOWEJ
 • WNIOSKI NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY
 • WNIOSEK NA UZYSKANIE OBYWATELSTWA
 • KONTAKT Z URZĘDAMI W TWOJEJ SPRAWIE
 • ODWOŁANIE NA DECYZJĘ NEGATYWNĄ
 • POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU BRAKÓW
 • REJESTRACJA WIZYTY W URZĘDZIE
 • POMOC W UZYSKANIU PESEL/NIP
 • POMOC W UZYSKANIU ZAŚWIADCZEŃ W URZĘDZIE
 • USŁUGA MIESZKANIOWA
 • KONSULTACJA PRAWNA