Skontaktuj się!

Wiele lat temu zaczynaliśmy organizację pracy od podstaw. Początkowo tworzyliśmy 3 osobą firmę z siedzibą w Toruniu, na północy Polski. Panował w niej rodzinny klimat, osobiście znałem każdego pracownika.

Jak i każde przedsiębiorstwo, chcieliśmy się rozwijać. Baza naszych klientów rosła, przybywało coraz więcej osób zatrudnionych. Z czasem nasz zespół składał się już z 7 ludzi. Najwyraźniej odczuliśmy to, że już nie jesteśmy mikro przedsiębiorstwem, kiedy ilość osób świadczących swoją prace na rzecz naszych klientów przekroczyła ponad 250 osób.

Teraz, jesteśmy już dojrzałą firmą, natomiast 9 letnie doświadczenie w branży i wciąż rozwijająca się działalność, świadczy o tym, że zarówno klienci, jak i pracownicy nam ufają. I jak mówiłem na początku, że znałem osobiście każdą osobę którą zatrudnialiśmy, nie jest to już niestety możliwe, ale to podejście na zawsze zostało wpisane w system wartości firmy Tasso, bo

Firma to ludzie – Stawiamy na ludzi.

zalozyciel

P.S. Bartek Tułodziecki - Wiceprezes Zarządu

kim-jestesmy

KIM JESTEŚMY?

Tasso to agencja zatrudnienia, która już wiele lat świetnie radzi sobie w branży, wciąż aktywnie uczestnicząc w pozyskiwaniu wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań dla naszej działalności. Nieustannie rozwijamy firmę udoskonalając system pracy, świadczymy liczne szkolenia dla naszych pracowników. Profesjonalnie podchodzimy do każdego tematu świadcząc usługi z zakresu rekrutacji pracowników, leasingu pracowniczego, czynności legalizacyjnych prace i pobytu w Polsce dla obcokrajowców. Nasz zespół to młode, ambitne i zaangażowane w swoją pracę osoby.

Pracownicy świadczący usługi na rzecz naszych klientów wiedzą, że mogą liczyć na nasze wsparcie. Każdy z nich przechodzi  badania lekarskie oraz szkolenia BHP, a także jest ubezbieczony w ZUS i otrzymuje wypłatę na konto bankowe. Dbamy o to, żeby przed przyjazdem do Polski ludzie z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi i innych Państw otrzymali niezbędne informacje na temat pracy, warunków zamieszkania, dojazdu, podstawowe informacje na temat Polski. Łączymy interesy pracownika i pracodawcy. Zależy nam na tym, aby tworzyć komfortowe warunki pracy oraz gwarantować przedsiębiorcom solidnych i godnych zaufania pracowników.

Ponadto zajmujemy się kompleksowo całą dokumentacją związaną z zatrudnieniem i leasingiem pracowników, jak i również doradztwem oraz legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców.  Mamy wyznaczone standardy obsługi klienta, których się trzymamy oraz wartości, w które wierzymy.

Dlaczego my?

specjaliści

specjaliści

Ludzie pracujący w naszej agencji to wysokiej klasy specjaliści. Działamy od roku 2011, weryfikując aktualności w temacie zatrudnienia pracowników zagranicznych. Zawsze posiadamy bieżące informacje i zapewniamy naszym klientom optymalne bezpieczeństwo przy zatrudnieniu na terenie kraju.

specjaliści

zaangażowanie

Kluczowym aspektem budowy zaufania oraz stabilnych relacji z Klientem jest nasze podejście do ludzi, ponieważ angażujemy się w pełni w ich problemy, szukając rozwiązań, które gwarantują wspólny sukces.

specjaliści

opieka koordynatora

Osoby współpracujące z naszą agencją są pod opieką koordynatora, który jest zawsze do ich dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości.

specjaliści

indywidualne rozwiązania

Indywidualnie dostosowana do potrzeb Klienta oferta jest również tym, co nas wyróżnia. Zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania dla obu stron.

Wysoki standard współpracy

z nami wynika z faktu, że bardzo szybko dostosowujemy usługi do nowych warunków, odpowiadając wszelkim wyzwaniom, które stawia przed nami świat. Dlatego w dobie pandemii COVID-19 zachowaliśmy czujność. Mając na szczególnej uwadze zdrowie i życie naszych pracowników, jako jedni z pierwszych podjęliśmy najwyższe środki ostrożności. Żaden człowiek zatrudniony w naszej agencji nie zaraził się tym niebezpiecznym wirusem. Niezwłocznie zorganizowaliśmy mieszkania, w których nowoprzybyłe osoby odbywały kwarantannę, szybko dostarczyliśmy maseczki ochronne oraz płyn dezynfekujący w takich ilościach, by środki te zapewniły ochronę w każdym z wynajętych lokali.