Skontaktuj się!

Profesjonalny wynajem pracowników – Bydgoszcz

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi pracodawcami z Bydgoszczy i innych miast, dlatego nasze biuro pracy tymczasowej może zagwarantować bezpieczeństwo. Jeśli wciąż się Państwo wahają, zachęcamy do odwiedzenia nas w naszej siedzibie – rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Agencje zatrudnienia to nierzadko lepszy wybór, niż szukanie pracy na własną rękę. Dotyczy to szczególnie osób, które przyjechały do kraju w celach zarobkowych, lecz nie tylko. Wygląda to podobnie ze strony pracodawców. Zdecydowanie się na leasing pracowniczy to wygodna forma zatrudnienia.

 

 

Agencja pracy tymczasowej rozwiązanie dla Polaków i obcokrajowców

Agencja pracy tymczasowej w Bydgoszczy pomaga także rodakom. W ofertach często znajduje się praca fizyczna, jednak poszukiwani są też pracownicy biurowi, np. z branży IT czy e-commerce. Zachęcamy do rozmowy, przedstawimy wszystkie propozycje. Pośrednictwo pracy to nieco zapomniana praktyka w dobie ogłoszeń internetowych, jednak wciąż aktualna i niezwykle pomocna. Niezależnie od tego czy mają Państwo doświadczenie jako magazynier, czy pracownik produkcji, zachęcamy do kontaktu.

Praca tymczasowa dla obcokrajowców i rodaków

Znajdujemy naszym podopiecznym najczęściej pracę tymczasową, dlatego jeśli interesują Państwa takie oferty, zapraszamy. Rekrutacja pracowników odbywa się bezpośrednio u nas, dlatego to także korzystne dla pracodawców. Nie muszą martwić się o logistyczne przygotowanie firmy na takie wydarzenie.

Nasi wykwalifikowani pracownicy mają duże doświadczenie, dlatego gwarantujemy satysfakcję z usług. Jeśli szukają Państwo pracownika fizycznego, znajdziemy osobę spełniającą określone wymagania. Wiemy, że praca fizyczna należy do trudnych, jednak dzięki atrakcyjnemu wynagrodzeniu z pewnością będą zainteresowani.