Skontaktuj się!
świadczymy usługi doradztwa personalnego
Zapewnimy indywidualnie dobrany
MODEL WSPÓŁPRACY

zapewniając indywidualnie dobrany model współpracy, najlepszy dla Twojej firmy, odpowiadający jej aktualnym potrzebom, wspomagający właściwy wybór pracowników, ale przede wszystkim oszczędność czasu.

skontaktuj się
Legalizacja PRACOWNIKA

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W REKRUTACJACH KLUCZOWYCH PRACOWNIKÓW. NASZYM CELEM JEST POMOC W ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU PRZEZ DOBÓR WYKWALIFIKOWANYCH OSÓB, STANOWIĄCYCH NAJWIĘKSZY KAPITAŁ KAŻDEJ FIRMY. DZIĘKI WYSPECJALIZOWANYM DZIAŁANIOM I DOŚWIADCZONYM EKSPERTOM ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Rekrutacja pracowników ze Wschodu

Rozważasz zatrudnienie pracowników z Europy Wschodniej w swoim zakładzie? Nasza agencja skutecznie pomoże Twojej firmie w uzupełnieniu braków kadrowych. Zajmujemy się rekrutacją i obsługą obcokrajowców. Zapewnimy pracownikom zza wschodniej granicy zakwaterowanie, legalny pobyt oraz wsparcie naszego opiekuna. Pracownicy ze Wschodu są w stanie zaoferować takie same kwalifikacje jak Polacy i wykonują sumiennie swoje obowiązki. Zależy nam na budowaniu stabilnej współpracy, dlatego w swoich działaniach stawiamy na uczciwość i dokładność.

Wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy

Pomożemy ci w stworzeniu zespołu specjalistów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz do pracowników sezonowych, czy stałych — udzielimy ci niezbędnego wsparcia. Dysponujemy rozległą bazą kandydatów, dzięki czemu zarówno zatrudnienie ogólnego personelu, jak i zaangażowanie wykwalifikowanych ekspertów nie będzie stanowiło żadnego problemu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami.