Skontaktuj się!
świadczymy usługi doradztwa personalnego
Zapewnimy indywidualnie dobrany
MODEL WSPÓŁPRACY

zapewniając indywidualnie dobrany model współpracy, najlepszy dla Twojej firmy, odpowiadający jej aktualnym potrzebom, wspomagający właściwy wybór pracowników, ale przede wszystkim oszczędność czasu.

skontaktuj się
Legalizacja PRACOWNIKA

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W REKRUTACJACH KLUCZOWYCH PRACOWNIKÓW. NASZYM CELEM JEST POMOC W ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU PRZEZ DOBÓR WYKWALIFIKOWANYCH OSÓB, STANOWIĄCYCH NAJWIĘKSZY KAPITAŁ KAŻDEJ FIRMY. DZIĘKI WYSPECJALIZOWANYM DZIAŁANIOM I DOŚWIADCZONYM EKSPERTOM ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Rekrutacja pracowników ze Wschodu – Ukraińcy szukają pracy

Rozważasz zatrudnienie osób z Europy Wschodniej w swoim zakładzie? Pracownicy z Ukrainy cały czas szukają pracy. Podobnie jak każdemu pracobiorcy, zależy im na stabilnym zatrudnieniu i godziwym wynagrodzeniu. Nasza agencja skutecznie pomoże Twojej firmie w uzupełnieniu braków kadrowych dzięki takim pracownikom. Zadbamy o wszelkie formalności związane z uzyskaniem wymaganej dokumentacji. Zajmujemy się rekrutacją i obsługą obcokrajowców. Zapewnimy zatrudnionym zakwaterowanie, legalny pobyt oraz wsparcie naszego opiekuna. Zatrudnienie Ukraińca jest w pełni legalne, a także mile widziane w czasie agresji Rosji na naszych sąsiadów. Nabór obcokrajowców przebiega na takiej samej zasadzie, jak osób z naszego kraju. To wykwalifikowani ludzie poszukujący uczciwego zatrudnienia. Pracownicy fizyczni z Ukrainy są w stanie zaoferować takie same kwalifikacje jak Polacy i wykonują sumiennie swoje obowiązki. Zależy nam na budowaniu stabilnej współpracy. Proponujemy przy tym usługi związane z działalnością w wielu branżach, prowadzimy więc procesy takie jak rekrutacja pracowników IT lub innych wymagających sektorów. Dbamy o to, aby uczciwie dobierać oferty do osób z właściwymi kompetencjami. Działamy głównie na rzecz przedsiębiorstw z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka i Grudziądza, a także pobliskich miejscowości.

Bezpieczeństwo rekrutacji obcokrajowców

W swoich działaniach stawiamy na uczciwość i dokładność. Rekrutacja obcokrajowców to spore wyzwanie dla działów HR, głównie ze względu na bariery językowe. Zapotrzebowanie na pracowników posługujących się innym językiem niż angielski stale wzrasta, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wielojęzycznych rekruterów, co usprawnia cały proces. Rekrutacja obcokrajowców, którą się zajmujemy, jest sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniem. Korzystamy z szeregu narzędzi pomocnych przy poszukiwaniu godnego zaufania pracownika. Nasze działania pomogły wielu przedsiębiorstwom, a także osobom spoza Polski, które poszukiwały pracy. Z naszej oferty korzystają zarówno pracownicy sezonowi, jak i szukający stabilnej możliwości zatrudnienia w przyszłości. Wspieramy dążenia wszystkich z nich do budowania doświadczenia zawodowego na wybranych polach.

Wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy

Pomożemy ci w stworzeniu zespołu specjalistów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pracowników sezonowych, czy stałych — udzielimy ci niezbędnego wsparcia. Dysponujemy rozległą bazą kandydatów, dzięki czemu zarówno zatrudnienie ogólnego personelu, jak i zaangażowanie wykwalifikowanych ekspertów nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zatrudnienie pracowników sezonowych jest powszechnym sposobem na rozbudowanie swojej kadry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami, dzięki temu kooperacja z nami przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Dzięki temu rekrutacja obcokrajowców, a także dalsze etapy związane z zatrudnieniem przebiegają płynnie. Pozwala nam to budować podstawy do długotrwałej współpracy. Nasza agencja obsługuje nie tylko specjalistów – korzystają z niej również pracownicy bez kwalifikacji. Pomagamy im w kształtowaniu satysfakcjonującej ścieżki kariery od podstaw.

Godni zaufania pracownicy ze wschodu w Twojej firmie

Uczciwe warunki pracy i zaufana kadra to gwarancja bezpiecznej i rzetelnej współpracy. Jeśli są Ci potrzebni pracownicy sezonowi, pomożemy w ich znalezieniu. Zajmiemy się także przygotowaniem odpowiednich dokumentów i w pełni zaangażujemy się w proces rekrutacji. Bez względu na to, czy interesuje Cię wykwalifikowany pracownik e-commerce, czy produkcji, dobierzemy kandydatów do stanowiska najlepiej jak to możliwe. Uwzględnimy przy tym ich doświadczenie i zdolności. Pracownicy sezonowi nie różnią się niczym od stałych, podobnie jak oni wykonują swoje obowiązki sumiennie i mają odpowiednie kwalifikacje. Co więcej, jest to korzystna opcja dla przedsiębiorców, którzy nie potrzebują stałej kadry. Pracownicy tymczasowi są chętni do pracy, zatem warto rozważyć zatrudnienie takich osób. Z naszą pomocą proces rekrutacji przebiegnie pomyślnie, a Ty nie będziesz się o nic martwić.