Skontaktuj się!
świadczymy usługi doradztwa personalnego
Zapewnimy indywidualnie dobrany
MODEL WSPÓŁPRACY

zapewniając indywidualnie dobrany model współpracy, najlepszy dla Twojej firmy, odpowiadający jej aktualnym potrzebom, wspomagający właściwy wybór pracowników, ale przede wszystkim oszczędność czasu.

skontaktuj się
Legalizacja PRACOWNIKA

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W REKRUTACJACH KLUCZOWYCH PRACOWNIKÓW. NASZYM CELEM JEST POMOC W ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU PRZEZ DOBÓR WYKWALIFIKOWANYCH OSÓB, STANOWIĄCYCH NAJWIĘKSZY KAPITAŁ KAŻDEJ FIRMY. DZIĘKI WYSPECJALIZOWANYM DZIAŁANIOM I DOŚWIADCZONYM EKSPERTOM ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Rekrutacja pracowników ze Wschodu

Rozważasz zatrudnienie osób z Europy Wschodniej w swoim zakładzie? Nasza agencja skutecznie pomoże Twojej firmie w uzupełnieniu braków kadrowych dzięki pracownikom ze wschodu. Zadbamy o wszelkie formalności związane z uzyskaniem wymaganej dokumentacji. Zajmujemy się rekrutacją i obsługą obcokrajowców. Zapewnimy zatrudnionym zza wschodniej granicy zakwaterowanie, legalny pobyt oraz wsparcie naszego opiekuna. Rekrutacja obcokrajowców przebiega na takiej samej zasadzie, jak osób z naszego kraju. To wykwalifikowanie ludzie poszukujący uczciwego zatrudnienia. Pracownicy ze Wschodu są w stanie zaoferować takie same kwalifikacje jak Polacy i wykonują sumiennie swoje obowiązki. Zależy nam na budowaniu stabilnej współpracy, dlatego w swoich działaniach stawiamy na uczciwość i dokładność. Rekrutacja obcokrajowców to spore wyzwanie dla działów HR, głównie ze względu na bariery językowe. Zapotrzebowanie na pracowników posługujących się innym językiem niż angielski stale wzrasta, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wielojęzycznych rekruterów, co usprawnia cały proces.

Wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy

Pomożemy ci w stworzeniu zespołu specjalistów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pracowników sezonowych, czy stałych — udzielimy ci niezbędnego wsparcia. Dysponujemy rozległą bazą kandydatów, dzięki czemu zarówno zatrudnienie ogólnego personelu, jak i zaangażowanie wykwalifikowanych ekspertów nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zatrudnienie pracowników sezonowych jest powszechnym sposobem na rozbudowanie swojej kadry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami, dzięki temu kooperacja z nami przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Pracownicy sezonowi nie różnią się niczym od stałych, podobnie jak oni wykonują swoje obowiązki sumiennie i mają odpowiednie kwalifikacje. Co więcej, jest to korzystna opcja dla przedsiębiorców, którzy nie potrzebują stałej kadry. Pracownicy ze wschodu są chętni do pracy, zatem warto rozważyć zatrudnienie takich osób. Z naszą pomocą proces rekrutacji przebiegnie pomyślnie, a Ty nie będziesz się o nic martwić.