Skontaktuj się!
świadczymy usługi doradztwa personalnego
Zapewnimy indywidualnie dobrany
MODEL WSPÓŁPRACY

zapewniając indywidualnie dobrany model współpracy, najlepszy dla Twojej firmy, odpowiadający jej aktualnym potrzebom, wspomagający właściwy wybór pracowników, ale przede wszystkim oszczędność czasu.

skontaktuj się
Legalizacja PRACOWNIKA

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W REKRUTACJACH KLUCZOWYCH PRACOWNIKÓW. NASZYM CELEM JEST POMOC W ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU PRZEZ DOBÓR WYKWALIFIKOWANYCH OSÓB, STANOWIĄCYCH NAJWIĘKSZY KAPITAŁ KAŻDEJ FIRMY. DZIĘKI WYSPECJALIZOWANYM DZIAŁANIOM I DOŚWIADCZONYM EKSPERTOM ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Doświadczeni pracownicy magazynowi, produkcyjni, e-commerce

Mają Państwo braki kadrowe? Pomożemy w zniwelowaniu tego problemu. Jako profesjonalna agencja pracy zapewniamy pracowników z doświadczeniem w różnych branżach. Niezależnie od tego czy niezbędny jest pracownik e-commerce, czy pracownicy produkcyjni, z pewnością uda się nam zaspokoić Państwa potrzeby. Zgłaszają się do nas zarówno pracownicy bez kwalifikacji, jak i wykwalifikowani, dzięki czemu mamy możliwość dopasowywania ich profili do wymagań poszczególnych pracodawców. Niezależnie od tego czy szukają Państwo pracowników sezonowych, czy też pracy, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Wśród naszej kadry największą część stanowią pracownicy ze wschodu, którzy są obywatelami sąsiadującego z Polską kraju, jakim jest Ukraina.

Pracownicy ze wschodu – profesjonalna rekrutacja

Każda prowadzona przez nas rekrutacja pracowników ze wschodu przebiega sprawnie i szybko. Znajomość wielu języków, wiedza i doświadczenie pozwalają rekruterom na znalezienie oraz selekcję odpowiednich osób w krótkim czasie. Zgłaszają się do nas ludzie z różnych stron świata, w tym pracownicy z Kazachstanu. Mają Państwo trudności z szukaniem specjalistów wśród rodaków? Dzięki agencjom pracy tymczasowej to żaden problem zatrudnić cudzoziemców. Zdarza się, że w poszukiwaniu przygody zgłaszają się do nas młodzi pracownicy bez kwalifikacji, ale z chęcią rozwoju. Wszystkim dajemy szansę, dlatego niemalże każda rekrutacja obcokrajowców kończy się sukcesem.

Rekrutacji pracowników z Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Boliwii i innych krajów

Rekrutacja obcokrajowców przynosi wiele korzyści, w tym liczne informacje dotyczące ich poprzednich stanowisk czy też wykształcenia. Przyjeżdżają do nas m.in. pracownicy z Azji. Jako agencja zapewniamy im legalizację pobytu oraz pracy, jeśli to konieczne, dzięki czemu ani pracownik, ani pracodawca nie muszą martwić się załatwianiem formalności. Podobnie jest w przypadku gdy zgłasza się do nas pracownik z Boliwii, Mołdawii, bądź Białorusi. Niezależnie od tego czy przyjeżdżają do nas pracownicy tymczasowi z Ukrainy, czy innych krajów zapewniamy pełne wsparcie i pracę z godnymi zarobkami. Dotyczy to zarówno osób na stanowiskach w branżach IT, jak i pracowników fizycznych z Ukrainy lub obywateli pozostałych państw.