Skontaktuj się!

Rekrutacja pracowników w Toruniu. Jak wygląda?

Współpracujemy zarówno z firmami poszukującymi specjalistów w konkretnych branżach, jak i osobami fizycznymi, chcącymi pracować. Nasze oferty pracy tymczasowej w Toruniu są zróżnicowane, dzięki czemu możemy pomóc niemal każdemu. W zależności od zapotrzebowania w danej branży przeprowadzamy rekrutacje pracowników. Sprawdzamy kwalifikacje oraz doświadczenie kandydatów, dopasowując ich profil do wymagań pracodawców.

 

Magazynier, czyli praca, w której każdy się odnajdzie

W razie konieczności zapewniamy również legalizację pobytu oraz mieszkanie obcokrajowcom. Dużą popularnością cieszy się stanowisko, jakim jest magazynier. Współpracujemy z kilkoma firmami w Toruniu, które szukają zainteresowanych taką pracą fizyczną. Jeśli chcesz pracować w sprawdzonych przedsiębiorstwach, zapraszamy do kontaktu. Magazynier to stanowisko niewymagające wielu kompetencji, niemniej jednak doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Niezależnie od wykształcenia postaramy się pomóc każdemu.

Pracownik fizyczny na wagę złota – Toruń

Praca fizyczna należy do wymagających pod względem wysiłku, ale jest opłacalna. Jeśli szukają Państwo tego typu zatrudnienia, warto się do nas zgłosić. Pracownik fizyczny ma równie dużą wartość co umysłowy. W związku z małą liczbą fachowców na rynku każdy pracownik produkcji czy specjalista bez względu na branżę, znajdzie zatrudnienie. Jako agencja pracy, chcemy zadowolić zarówno naszych kontrahentów, jak i zatrudnionych, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy.

Praca dla wykwalifikowanych pracowników

Niezależnie od tego, którą ze stron jesteś – pracownikiem czy pracodawcą, oferujemy pomoc. Zgłaszają się do nas m.in. wykwalifikowani pracownicy, którzy sprawdzą się w branży e-commerce czy IT. Właśnie w tych dziedzinach jest duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów. Zapewniamy, że zgłaszający się do nas pracownicy wykwalifikowani sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających firm.

DUŻE ZAPOTRZEBOWANIE NA PRACOWNIKÓW PRODUKCJI I SEZONOWYCH

Oczywiście wolne miejsca pracy są również w przedsiębiorstwach zajmujących się np. uprawą owoców, warzyw, czyli branży spożywczej. Wówczas niezbędni są pracownicy sezonowi. To świetne rozwiązanie dla osób, które szukają zatrudnienia tylko na wakacje lub maksymalnie kilka miesięcy. Pracownik fizyczny jest na wagę złota – każde ręce przydadzą się do pracy. Zapewniamy opiekę koordynatorów, dzięki którym wszyscy będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Cieszącym się popularnością rozwiązaniem jest również wynajem pracowników. Pracodawca nie musi martwić się o braki w kadrze, szczególnie w sezonie Niezależnie od tego czy szukacie Państwo pracy, czy pracownika produkcji do swojej firmy, zachęcamy do kontaktu.