Skontaktuj się!

Rekrutacja pracowników w Toruniu. Jak wygląda?

Współpracujemy zarówno z firmami poszukującymi specjalistów w konkretnych branżach, jak i osobami fizycznymi, chcącymi pracować. Nasze oferty pracy tymczasowej w Toruniu są zróżnicowane, dzięki czemu możemy pomóc niemal każdemu. W zależności od zapotrzebowania w danej branży przeprowadzamy rekrutacje pracowników. Sprawdzamy kwalifikacje oraz doświadczenie kandydatów, dopasowując ich profil do wymagań pracodawców. W razie konieczności zapewniamy również legalizację pobytu oraz mieszkanie obcokrajowcom.

Zapewniamy pracę na różnych stanowiskach

Niezależnie od tego, którą ze stron jesteś – pracownikiem czy pracodawcą, oferujemy pomoc. Zgłaszają się do nas m.in. wykwalifikowani pracownicy, którzy sprawdzą się w branży e-commerce czy IT. Właśnie w tych dziedzinach jest duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów. Zapewniamy, że zgłaszający się do nas pracownicy wykwalifikowani sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających firm.

Oczywiście wolne miejsca pracy są również w przedsiębiorstwach zajmujących się np. uprawą owoców, warzyw, czyli branży spożywczej. Wówczas niezbędni są pracownicy sezonowi. To świetne rozwiązanie dla osób, które szukają zatrudnienia tylko na wakacje lub maksymalnie kilka miesięcy. Pracownik fizyczny jest na wagę złota – każde ręce przydadzą się do pracy. Zapewniamy opiekę koordynatorów, dzięki którym wszyscy będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Niezależnie od tego czy szukają Państwo pracownika produkcji, czy pracy, zachęcamy do kontaktu.