Skontaktuj się!

Znajdź posadę lub pracownika w biurze pośrednictwa pracy

Jeśli Państwa firma działająca na terenie Włocławka lub okolicznych miejscowości szuka pracowników, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pośrednictwa pracy. Przeprowadzamy profesjonalne rekrutacje, dzięki czemu mamy możliwość znalezienia najlepszych kandydatów na dane stanowisko – niezależnie od tego czy to branża IT, czy spożywcza. Nasze biuro pracy tymczasowej cieszy się dużą popularnością we Włocławku, niemniej jednak działamy również na terenie innych miast. Regularnie przeprowadzana rekrutacja pracowników umożliwia nam nawiązywanie wciąż nowych umów z pracodawcami i zapewnianie miejsc pracy, tym, którzy jej potrzebują.

Praca fizyczna dopasowana do predyspozycji pracowników

Największe zapotrzebowanie jest w branży budowlanej, logistycznej oraz spożywczej. Praca fizyczna dostosowywana jest do predyspozycji danych osób, tak, aby wykonywanie obowiązków nie było dla nich obciążające. Podobnie jest w przypadku fabryk. Każdy pracownik produkcji pracuje w godnych, bezpiecznych oraz higienicznych warunkach. Nie ma większego znaczenia czy to pracownicy tymczasowi, czy zatrudnieni na stałe – wszyscy są traktowani tak samo.

Wygodna forma zatrudnienia – wynajem pracowników

Przedsiębiorstwa, które sezonowo mają więcej pracy, coraz częściej decydują się na wynajem pracowników. To wygodna forma, ponieważ nie muszą bać się o braki w kadrach lub przeprowadzać czasochłonnej rekrutacji. Do niektórych ofert nie wymaga się żadnego doświadczenia, choć jest ono mile widziane. To szansa dla młodych osób lub wszystkich chcących się przebranżowić. Magazynier to jeden z takich przykładów. Zachęcamy do kontaktów zarówno osoby fizyczne, jak i firmy.