Skontaktuj się!

Praca tymczasowa w Poznaniu dla każdego

Na co mogą liczyć zatrudnieni w Poznaniu przez naszą agencję pracy tymczasowej? Przede wszystkim na atrakcyjne oferty, warunki umowy oraz wsparcie koordynatorów na każdym etapie współpracy. Oprócz tego w przypadku obcokrajowców możemy zapewnić legalizację pobytu oraz nocleg. Wystarczy znaleźć nasze biuro pracy tymczasowej. Na miejscu lub poprzez inne komunikatory można ustalić więcej szczegółów i dopytać o kwestie budzące wątpliwości. Jeśli agencja zatrudnienia to tylko TASSO.

Agencja pracy z doświadczeniem – Poznań

Zapewniamy, że jako agencja zatrudnienia przeprowadzamy pracowników przez wszystkie z etapów zatrudnienia i pomagamy w zaaklimatyzowaniu się w Poznaniu. Zależy nam, aby wszyscy odwiedzający nasze biuro pośrednictwa pracy byli zadowoleni ze współpracy. Każda oferowana praca tymczasowa musi zostać wcześniej sprawdzona pod względem bezpieczeństwa. Dzięki temu mamy pewność, że pracownicy mogą spokojnie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Jeśli szukają Państwo sprawdzonej agencji pracy, zapraszamy. Swoją działalność prowadzimy na terenie dużych miast, w tym stolicy wielkopolski, czyli Poznaniu.

Leasing pracowniczy – forma zaspokajania zwiększonych potrzeb produkcyjnych dzięki agencji pracy

Duże przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją, potrzebują dodatkowych rąk do pracy zazwyczaj w sezonie. Leasing pracowniczy to dla nich idealne rozwiązanie na szybkie zapełnienie kadr, ponieważ nie muszą martwić się o rekrutację kandydatów, ani podpisywanie z nimi osobnych umów. To my załatwiamy formalności i z nami rozliczają się firmy. Świadczone przez nas pośrednictwo pracy to coraz częściej praktykowana działalność. Na rynku jesteśmy od lat, dlatego możemy zapewnić Państwu atrakcyjne warunki umowy. Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura pracy tymczasowej w Poznaniu. Jeśli chodzi o konkurencję, nie mamy sobie równych. Agencja pracy, tylko TASSO.