Skontaktuj się!
poszukuję pracy legalizacja pobytu
najnowsze-oferty
NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną legalność pracy i pobytu w Polsce osobom podejmującym współpracę z naszą agencją. Każda oferowana przez nas praca dla obcokrajowca w Polsce jest dobrze wynagradzana, a także satysfakcjonująca dla obu stron. Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Staramy się być wsparciem na wszystkich etapach współpracy. Dbamy o terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań, dzięki czemu praca dla obcokrajowca w Polsce jest pewna i bezpieczna – zatrudniony otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak, aby pracownik miał pewność, że propozycja jest zgodna z rzeczywistością. Nasze biuro posiada liczne oferty pracy dla cudzoziemców. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie zatrudnienie.

najnowsze oferty
ETAPY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ:
Pierwszym etapem zatrudnienia jest
PODEJŚCIE DO REKRUTACJI

Celem jest zidentyfikowanie predyspozycji do pracy. Udział w rekrutacji to podstawa do zatrudnienia, a także podjęcia działań do przygotowania aplikanta na dane stanowisko pod kątem prawa do pracy i pobytu w Polsce. Następnie zrekrutowany pretendent zostaje otoczony opieką osoby z naszej agencji. Kandydat jest natychmiast informowany o tym kto będzie jego opiekunem, z kim może się kontaktować w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości.

Kolejnym etapem współpracy jest
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Zapewniają pracownikowi możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Polski. Czynność taka jest nieodpłatna i niezwykle ułatwia sytuację zatrudnianej osoby, która jest odciążona z załatwiania skomplikowanych formalności.

Kolejnym udogodnieniem jest zapewnienie
MIESZKANIA DLA PRACOWNIKA

Kolejnym udogodnieniem gwarantowanym przez naszą agencję jest zapewnienie mieszkań dla pracowników, najczęściej za darmo lub w znacznym stopniu dofinansowanych. Osobom zatrudnianym zapewniamy stałą opiekę naszych specjalistów, dbających o pełną legalność zatrudnienia i pobytu w Polsce, przejrzystość informacji przekazywanych do kandydata. Dzięki takiemu podejściu do naszych pretendentów do pracy na terenie kraju zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

CHCIELIBYŚMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT, ŻE NIE TYLKO PRACOWNICY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG, ŚWIADCZYMY USŁUGI ZWIĄZANE Z LEGALIZACJĄ I POBYTEM DLA KAŻDEJ OSOBY ZAINTERESOWANIEM PRACĄ NA TERENIE POLSKI.

oferta legalizacja:

Aby pracować w Polsce, obcokrajowcy muszą posiadać zezwolenia na pobyt oraz zatrudnienie. Nasza firma pomaga osobom spoza kraju w procesie uzyskania takich dokumentów. Przeprowadzamy zainteresowanych przez wszystkie etapy, więc legalizacja zatrudnienia cudzoziemca nie jest stresująca. Udzielamy przy tym informacji i doradzamy w kwestiach dotyczących uzyskania karty tymczasowego lub stałego pobytu w Polsce. Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców pozwala upewnić się, że podejmowane zatrudnienie jest zgodne z prawem. Rozpoczynając z nami współpracę, nie musisz martwić się o samodzielne dopełnianie formalności. Pomożemy Ci ze wszystkim.

dowiedz się jakie są nasze zadania:
skontaktuj się z nami
 • ANALIZA SYTUACJI POBYTOWEJ
 • WNIOSKI NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY
 • WNIOSEK NA UZYSKANIE OBYWATELSTWA PL
 • KONTAKT Z URZĘDAMI W TWOJEJ SPRAWIE
 • ODWOŁANIE NA DECYZJĘ NEGATYWNĄ
 • POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU BRAKÓW
 • REJESTRACJA WIZYTY W URZĘDZIE
 • POMOC W UZYSKANIU PESEL/NIP
 • POMOC W UZYSKANIU ZAŚWIADCZEŃ W URZĘDZIE
 • USŁUGA MIESZKANIOWA
 • KONSULTACJA PRAWNA

Praca dla obcokrajowców przez agencję pracy tymczasowej

Jako doświadczona agencja pracy pomagamy obcokrajowcom w zdobywaniu stabilnego zatrudnienia na terenie kraju. Jeżeli szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu lub zaczynasz nową karierę, pomożemy Ci. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Praca w Bydgoszczy dla Ukraińców i osób z innych krajów to szansa na znalezienie zatrudnienia gwarantującego godne wynagrodzenie. Ponadto w tej części kraju koszty życia są niższe niż w stolicy czy innych dużych miastach. Współpracujemy z wieloma firmami szukającymi pracowników na terenie Bydgoszczy, Torunia, Brodnicy i Grudziądza.

Praca dla Ukraińców i innych obcokrajowców

Ze względu na doświadczenie naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę całego procesu, aby umożliwić Ci znalezienie odpowiedniej posady. Dbamy przy tym o to, aby praca przez agencję pracy tymczasowej pozwoliła każdemu na współpracę z renomowanymi przedsiębiorstwami zapewniającymi dobre warunki zatrudnienia. Tym samym będziesz w stanie kontynuować swoją karierę lub zacząć pracę w zupełnie nowej roli. Pomożemy nie tylko w znalezieniu idealnej oferty, ale też przeprowadzimy procesy związane z legalizacją i uzyskaniem miejsca zamieszkania.