Skontaktuj się!
poszukuję pracy legalizacja pobytu
najnowsze-oferty
NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną legalność pracy i pobytu w Polsce osobom podejmującym współpracę z naszą agencją. Wszystkim oferujemy potrzebne wsparcie. Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Dotrzymujemy terminów – pracownik otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak, aby pracownik miał pewność że oferta pracy jest zgodna z rzeczywistością.

najnowsze oferty
ETAPY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ:
Pierwszym etapem zatrudnienia jest
PODEJŚCIE DO REKRUTACJI

Celem jest zidentyfikowanie predyspozycji do pracy. Udział w rekrutacji jest podstawą do zatrudnienia, a także podjęcia działań do przygotowania aplikanta na dane stanowisko pod kontem prawa do pracy i pobytu w Polsce. Następnie, gdy pretendent zostanie zrekrutowany na stanowisko, zostaje otoczony opieką osoby z naszej agencji.  Kandydat zostaje natychmiast poinformowany o tym kto będzie jego opiekunem, z kim może się kontaktować w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości.

Kolejnym etapem współpracy jest
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Zapewniają pracownikowi możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Polski. Czynność taka jest nieodpłatna i niezwykle ułatwia sytuację zatrudnianej osoby, która jest odciążona z załatwiania skomplikowanych formalności.

Kolejnym udogodnieniem jest zapewnienie
MIESZKANIA DLA PRACOWNIKA

Kolejnym udogodnieniem gwarantowanym przez naszą agencję jest zapewnienie mieszkań dla pracowników, najczęściej za darmo lub w znacznym stopniu dofinansowanych. Osobom zatrudnianym zapewniamy stałą opiekę naszych specjalistów, dbających o pełną legalność zatrudnienia i pobytu w Polsce, przejrzystość informacji przekazywanych do kandydata. Dzięki takiemu podejściu do naszych pretendentów do pracy na terenie kraju, zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

CHCIELIBYŚMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT, ŻE NIE TYLKO PRACOWNICY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG, ŚWIADCZYMY USŁUGI ZWIĄZANE Z LEGALIZACJĄ I POBYTEM DLA KAŻDEJ OSOBY ZAINTERESOWANIEM PRACĄ NA TERENIE POLSKI.

oferta legalizacja:

Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń na pracę oraz weryfikacją dokumentu zezwalającego na przebywanie osoby z zagranicy na terenie kraju. Nie tylko pomagamy w legalizacji zatrudnienia na terenie Polski, ale także wesprzemy Twojego przyszłego pracownika we wszelkich trudnościach, które spotka na swojej drodze podczas formalizacji pobytu i pracy w naszym kraju. Świadczymy fachowe doradztwo przy ubieganiu się o uzyskanie karty tymczasowego jak i stałego pobytu czasowego w Polsce.

dowiedz się jakie są nasze zadania:
skontaktuj się z nami
 • ANALIZA SYTUACJI POBYTOWEJ
 • WNIOSKI NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY
 • WNIOSEK NA UZYSKANIE OBYWATELSTWA PL
 • KONTAKT Z URZĘDAMI W TWOJEJ SPRAWIE
 • ODWOŁANIE NA DECYZJĘ NEGATYWNĄ
 • POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU BRAKÓW
 • REJESTRACJA WIZYTY W URZĘDZIE
 • POMOC W UZYSKANIU PESEL/NIP
 • POMOC W UZYSKANIU ZAŚWIADCZEŃ W URZĘDZIE
 • USŁUGA MIESZKANIOWA
 • KONSULTACJA PRAWNA

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy

Jesteśmy agencją pracy, która prowadzi rekrutację oraz obsługę pracowników zza wschodniej granicy. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, dzięki czemu posiadamy oferty pracy skierowane dla cudzoziemców. Zależy nam na komforcie zatrudnionych osób, dlatego zapewniamy udogodnienia w postaci mieszkań. Oferujemy również pełną legalność pracy — pracownicy pochodzący z Ukrainy mogą liczyć na godne warunki zatrudnienia. Stawiamy potrzeby pracownika na pierwszym miejscu.

Legalizacja cudzoziemców

Osoby, które zdobyły pracę przez naszą agencję pracy tymczasowej mogą liczyć na wsparcie ze strony wydzielonego opiekuna. Staramy się indywidualnie podchodzić do kandydatów. Aby móc ubiegać się o pracę w zawodzie wymagana jest legalizacja cudzoziemców. Posiadanie dokumentacji jest warunkiem koniecznym — nasza firma pomoże w sporządzeniu odpowiedniego oświadczenia. Monitorujemy zmieniające się przepisy prawa, dzięki czemu osoby zatrudnione mogą liczyć na to, że potraktujemy je z pełnym szacunkiem.