Skontaktuj się!
poszukuję pracy legalizacja pobytu
najnowsze-oferty
NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną legalność pracy i pobytu w Polsce osobom podejmującym współpracę z naszą agencją. Wszystkim oferujemy potrzebne wsparcie. Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Dbamy o terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań – zatrudniony otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak, aby pracownik miał pewność, że propozycja jest zgodna z rzeczywistością. Nasze biuro posiada liczne oferty pracy dla cudzoziemców. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie zatrudnienie.

najnowsze oferty
ETAPY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ:
Pierwszym etapem zatrudnienia jest
PODEJŚCIE DO REKRUTACJI

Celem jest zidentyfikowanie predyspozycji do pracy. Udział w rekrutacji to podstawa do zatrudnienia, a także podjęcia działań do przygotowania aplikanta na dane stanowisko pod kątem prawa do pracy i pobytu w Polsce. Następnie zrekrutowany pretendent zostaje otoczony opieką osoby z naszej agencji. Kandydat jest natychmiast informowany o tym kto będzie jego opiekunem, z kim może się kontaktować w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości.

Kolejnym etapem współpracy jest
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Zapewniają pracownikowi możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Polski. Czynność taka jest nieodpłatna i niezwykle ułatwia sytuację zatrudnianej osoby, która jest odciążona z załatwiania skomplikowanych formalności.

Kolejnym udogodnieniem jest zapewnienie
MIESZKANIA DLA PRACOWNIKA

Kolejnym udogodnieniem gwarantowanym przez naszą agencję jest zapewnienie mieszkań dla pracowników, najczęściej za darmo lub w znacznym stopniu dofinansowanych. Osobom zatrudnianym zapewniamy stałą opiekę naszych specjalistów, dbających o pełną legalność zatrudnienia i pobytu w Polsce, przejrzystość informacji przekazywanych do kandydata. Dzięki takiemu podejściu do naszych pretendentów do pracy na terenie kraju zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

CHCIELIBYŚMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT, ŻE NIE TYLKO PRACOWNICY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG, ŚWIADCZYMY USŁUGI ZWIĄZANE Z LEGALIZACJĄ I POBYTEM DLA KAŻDEJ OSOBY ZAINTERESOWANIEM PRACĄ NA TERENIE POLSKI.

oferta legalizacja:

Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń na pracę oraz weryfikacją dokumentu zezwalającego na przebywanie osoby z zagranicy na terenie kraju. Nie tylko pomagamy w legalizacji zatrudnienia na terenie Polski, ale także wesprzemy Twojego przyszłego pracownika we wszelkich trudnościach, które spotka na swojej drodze podczas formalizacji pobytu i pracy w naszym kraju. Świadczymy fachowe doradztwo przy ubieganiu się o uzyskanie karty tymczasowego jak i stałego pobytu w Polsce. Jest to niezbędny krok, aby petent był pewny, że podejmowane przez niego zatrudnienie to zgodna z prawem praca. Legalizacja cudzoziemców to ważny etap zatrudniana osoby z innego państwa. Jednak rozpoczynając z nami współpracę, nie będziesz musiał martwić się o te formalności.

dowiedz się jakie są nasze zadania:
skontaktuj się z nami
 • ANALIZA SYTUACJI POBYTOWEJ
 • WNIOSKI NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY
 • WNIOSEK NA UZYSKANIE OBYWATELSTWA PL
 • KONTAKT Z URZĘDAMI W TWOJEJ SPRAWIE
 • ODWOŁANIE NA DECYZJĘ NEGATYWNĄ
 • POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU BRAKÓW
 • REJESTRACJA WIZYTY W URZĘDZIE
 • POMOC W UZYSKANIU PESEL/NIP
 • POMOC W UZYSKANIU ZAŚWIADCZEŃ W URZĘDZIE
 • USŁUGA MIESZKANIOWA
 • KONSULTACJA PRAWNA

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy

Jesteśmy agencją pracy, która prowadzi rekrutację oraz obsługę pracowników zza wschodniej granicy. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, dzięki czemu posiadamy oferty pracy skierowane dla cudzoziemców. Zależy nam na komforcie zatrudnionych osób, dlatego zapewniamy udogodnienia w postaci mieszkań. Oferujemy również pełną legalność pracy — pracownicy pochodzący z Ukrainy mogą liczyć na godne warunki zatrudnienia. Stawiamy ich potrzeby na pierwszym miejscu. Pomagamy w uzyskaniu zezwolenia umożliwiającego pracę. Legalizacja cudzoziemców w profesjonalny i odpowiedni sposób zapewni pracownikowi uczciwe i bezpieczne zatrudnienie. Znalezienie pracy przez agencję pracy tymczasowej jest bezpieczną opcją dla osób pochodzących z innego kraju. To nie tylko wsparcie ze strony jej przedstawicieli, ale również pewność uczciwego zatrudnienia na podstawie prawdziwej umowy. Ponadto oferty pracy dla cudzoziemców pozwalają im rozwijać się w wielu branżach. Gwarantuje to możliwość kontynuowania ścieżki zawodowej.

Profesjonalnie przygotowane oferty pracy

Nasza agencja może w profesjonalny i bezpieczny sposób pomóc w zatrudnieniu. Praca dla pracowników z Ukrainy czeka – dostępnych jest wiele ofert w firmach z licznych sektorów. Wystarczy się do nas zgłosić, aby otrzymać profesjonalną i kompleksową pomoc. Służymy wsparciem podczas całego procesu poszukiwania pracy. Pracownicy z Ukrainy lub innych państw mogą liczyć na nasze wsparcie. Zarówno na etapie poszukiwań, jak i wypełniania dokumentów, czy przechodzenia całego procesu rekrutacyjnego. Wszystkie oferty pracy dla cudzoziemców są przez nas starannie przygotowywane. Dzięki temu zainteresowani otrzymują wszystkie potrzebne informacje i mogą w łatwy sposób określić, czy spełniają przedstawione wymagania. Służymy też doradztwem dla osób, które interesuje praca, bez względu na to, czy są to pracownicy z Ukrainy, czy innego kraju. Zapewniamy w pełni profesjonalną atmosferę i podejście do każdego kandydata oraz naszych kontrahentów. Dlatego też praca przez agencję pracy tymczasowej to rozwiązanie odpowiednie dla każdego. Zwłaszcza jeśli zależy mu na szybkim zdobyciu stanowiska i stabilnej współpracy.

Legalizacja cudzoziemców

Pomagamy każdemu obcokrajowcowi, chcącemu znaleźć zatrudnienie w Polsce. Osoby, które zdobyły pracę przez naszą agencję pracy tymczasowej, mogą liczyć na wsparcie ze strony wydzielonego opiekuna. Staramy się indywidualnie podchodzić do kandydatów. Aby móc ubiegać się o pracę w zawodzie wymagana jest legalizacja cudzoziemców. Posiadanie dokumentacji jest warunkiem koniecznym — nasza firma pomoże w sporządzeniu odpowiedniego oświadczenia. W poszukiwaniu pracy legalizacja cudzoziemców jest bardzo ważna. Dzięki temu procesowi osoba z zagranicy otrzymuje pozwolenie na pobyt w kraju i legalne zatrudnienie. Praca przez agencję pracy tymczasowej może w prosty sposób pomóc osobom, które poszukują pewnego i dopasowanego do własnych umiejętności i preferencji zatrudnienia. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, by współpraca przebiegła pomyślnie. Wszystkie czynności, których wymaga praca i legalizacja cudzoziemców przeprowadzane są pod okiem specjalistów. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów zapewnia przejrzystość całego procesu.

Legalna i bezpieczna praca dla osób z Ukrainy

Monitorujemy zmieniające się przepisy prawa, dzięki czemu osoby zatrudnione mogą liczyć na to, że potraktujemy je z pełnym szacunkiem. Znalezienie pracy przez agencję pracy tymczasowej jest bezpieczne. Dla obcokrajowców i osób ich zatrudniających wiele spraw może być niezrozumiałych, dlatego służymy pomocą na każdym kroku poszukiwania odpowiedniego pracodawcy lub zatrudnienia. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych doradców praca dla pracowników z Ukrainy to szansa na legalny i bezpieczny zarobek. Z naszą pomocą łatwo znaleźć liczne oferty pracy dla cudzoziemców. Dzięki dużemu wyborowi nietrudno dobrać coś do swoich kwalifikacji i wymagań. Zainteresowani mogą znaleźć zatrudnienie jako m.in. pracownik produkcji. Mają oni także szansę wybrać pracę w jednej z innych szybko rozwijających się branż.