Skontaktuj się!
poszukuję pracy legalizacja pobytu
najnowsze-oferty
NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną legalność pracy i pobytu w Polsce osobom podejmującym współpracę z naszą agencją. Wszystkim oferujemy potrzebne wsparcie. Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Dbamy o terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań – zatrudniony otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak, aby pracownik miał pewność, że propozycja jest zgodna z rzeczywistością. Nasze biuro posiada liczne oferty pracy dla cudzoziemców. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie zatrudnienie.

najnowsze oferty
ETAPY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ:
Pierwszym etapem zatrudnienia jest
PODEJŚCIE DO REKRUTACJI

Celem jest zidentyfikowanie predyspozycji do pracy. Udział w rekrutacji to podstawa do zatrudnienia, a także podjęcia działań do przygotowania aplikanta na dane stanowisko pod kątem prawa do pracy i pobytu w Polsce. Następnie zrekrutowany pretendent zostaje otoczony opieką osoby z naszej agencji. Kandydat jest natychmiast informowany o tym kto będzie jego opiekunem, z kim może się kontaktować w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości.

Kolejnym etapem współpracy jest
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Zapewniają pracownikowi możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Polski. Czynność taka jest nieodpłatna i niezwykle ułatwia sytuację zatrudnianej osoby, która jest odciążona z załatwiania skomplikowanych formalności.

Kolejnym udogodnieniem jest zapewnienie
MIESZKANIA DLA PRACOWNIKA

Kolejnym udogodnieniem gwarantowanym przez naszą agencję jest zapewnienie mieszkań dla pracowników, najczęściej za darmo lub w znacznym stopniu dofinansowanych. Osobom zatrudnianym zapewniamy stałą opiekę naszych specjalistów, dbających o pełną legalność zatrudnienia i pobytu w Polsce, przejrzystość informacji przekazywanych do kandydata. Dzięki takiemu podejściu do naszych pretendentów do pracy na terenie kraju zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

CHCIELIBYŚMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT, ŻE NIE TYLKO PRACOWNICY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG, ŚWIADCZYMY USŁUGI ZWIĄZANE Z LEGALIZACJĄ I POBYTEM DLA KAŻDEJ OSOBY ZAINTERESOWANIEM PRACĄ NA TERENIE POLSKI.

oferta legalizacja:

Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń na pracę oraz weryfikacją dokumentu zezwalającego na przebywanie osoby z zagranicy na terenie kraju. Nie tylko pomagamy w legalizacji zatrudnienia na terenie Polski, ale także wesprzemy Twojego przyszłego pracownika we wszelkich trudnościach, które spotka na swojej drodze podczas formalizacji pobytu i pracy w naszym kraju. Świadczymy fachowe doradztwo przy ubieganiu się o uzyskanie karty tymczasowego jak i stałego pobytu w Polsce. Jest to niezbędny krok, aby petent był pewny, że podejmowane przez niego zatrudnienie to zgodna z prawem praca. Legalizacja cudzoziemców to ważny etap zatrudniana osoby z innego państwa. Jednak rozpoczynając z nami współpracę, nie będziesz musiał martwić się o te formalności.

dowiedz się jakie są nasze zadania:
skontaktuj się z nami
 • ANALIZA SYTUACJI POBYTOWEJ
 • WNIOSKI NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY
 • WNIOSEK NA UZYSKANIE OBYWATELSTWA PL
 • KONTAKT Z URZĘDAMI W TWOJEJ SPRAWIE
 • ODWOŁANIE NA DECYZJĘ NEGATYWNĄ
 • POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU BRAKÓW
 • REJESTRACJA WIZYTY W URZĘDZIE
 • POMOC W UZYSKANIU PESEL/NIP
 • POMOC W UZYSKANIU ZAŚWIADCZEŃ W URZĘDZIE
 • USŁUGA MIESZKANIOWA
 • KONSULTACJA PRAWNA

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy

Jesteśmy agencją pracy, która prowadzi rekrutację oraz obsługę pracowników zza wschodniej granicy. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, dzięki czemu posiadamy oferty pracy skierowane dla cudzoziemców. Zależy nam na komforcie zatrudnionych osób, dlatego zapewniamy udogodnienia w postaci mieszkań. Tym samym upewniamu się, że praca w Polsce dla Ukraińców przynosi korzyści nie tylko pracodawcom, ale także zatrudnianym. Oferujemy również pełną legalność pracy — pracownicy pochodzący z Ukrainy mogą liczyć na godne warunki zatrudnienia. Stawiamy ich potrzeby na pierwszym miejscu. Pomagamy w uzyskaniu zezwolenia umożliwiającego pracę. Legalizacja cudzoziemców w profesjonalny i odpowiedni sposób zapewni pracownikowi uczciwe i bezpieczne zatrudnienie. Znalezienie pracy przez agencję pracy tymczasowej jest bezpieczną opcją dla osób pochodzących z innego kraju. To nie tylko wsparcie ze strony jej przedstawicieli, ale również pewność uczciwego zatrudnienia na podstawie prawdziwej umowy. Ponadto oferty pracy dla cudzoziemców pozwalają im rozwijać się w wielu branżach. Gwarantuje to możliwość kontynuowania ścieżki zawodowej.

Profesjonalnie przygotowane oferty pracy

Nasza agencja może w profesjonalny i bezpieczny sposób pomóc w zatrudnieniu. Praca dla pracowników z Ukrainy czeka. Dostępnych jest wiele ofert w firmach z licznych sektorów. Stabilne możliwości zapewnia m.in. praca fizyczna dla Ukraińców, która nie wyklucza dalszego rozwoju w wybranych branżach. Wystarczy się do nas zgłosić, aby otrzymać profesjonalną i kompleksową pomoc. Służymy wsparciem podczas całego procesu poszukiwania pracy. Pracownicy z Ukrainy lub innych państw mogą liczyć na nasze wsparcie. Zarówno na etapie poszukiwań, jak i wypełniania dokumentów, czy przechodzenia całego procesu rekrutacyjnego. Wszystkie oferty pracy dla cudzoziemców są przez nas starannie przygotowywane. Dzięki temu zainteresowani otrzymują wszystkie potrzebne informacje i mogą w łatwy sposób określić, czy spełniają przedstawione wymagania. Służymy też doradztwem dla osób, które interesuje praca, bez względu na to, czy są to pracownicy z Ukrainy, czy innego kraju. Zapewniamy w pełni profesjonalną atmosferę i podejście do każdego kandydata oraz naszych kontrahentów. Dlatego też praca przez agencję pracy tymczasowej to rozwiązanie odpowiednie dla każdego. Zwłaszcza jeśli zależy mu na szybkim zdobyciu stanowiska i stabilnej współpracy.

Legalizacja cudzoziemców

Pomagamy każdemu obcokrajowcowi, chcącemu znaleźć zatrudnienie w Polsce. Osoby, które zdobyły pracę przez naszą agencję pracy tymczasowej, mogą liczyć na wsparcie ze strony wydzielonego opiekuna. Staramy się indywidualnie podchodzić do kandydatów. Aby móc ubiegać się o pracę w zawodzie wymagana jest legalizacja cudzoziemców. Posiadanie dokumentacji jest warunkiem koniecznym — nasza firma pomoże w sporządzeniu odpowiedniego oświadczenia. W poszukiwaniu pracy legalizacja cudzoziemców jest bardzo ważna. Dzięki temu procesowi osoba z zagranicy otrzymuje pozwolenie na pobyt w kraju i legalne zatrudnienie. Praca przez agencję pracy tymczasowej może w prosty sposób pomóc osobom, które poszukują pewnego i dopasowanego do własnych umiejętności i preferencji zatrudnienia. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, by współpraca przebiegła pomyślnie. Wszystkie czynności, których wymaga praca i legalizacja cudzoziemców przeprowadzane są pod okiem specjalistów. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów zapewnia przejrzystość całego procesu. Natomiast oferty pracy dla obcokrajowców dobierane są tak, aby jak najlepiej dopasować je do ich umiejętności. Pozwala to na pozyskanie stabilnego zatrudnienia i kontynuowanie ścieżki zawodowej.

Legalna i bezpieczna praca dla osób z Ukrainy

Monitorujemy zmieniające się przepisy prawa, dzięki czemu osoby zatrudnione mogą liczyć na to, że potraktujemy je z pełnym szacunkiem. Znalezienie pracy przez agencję pracy tymczasowej jest bezpieczne. Dla obcokrajowców i osób ich zatrudniających wiele spraw może być niezrozumiałych, dlatego służymy pomocą na każdym kroku poszukiwania odpowiedniego pracodawcy lub zatrudnienia. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych doradców praca dla pracowników z Ukrainy to szansa na legalny i bezpieczny zarobek. Z naszą pomocą łatwo znaleźć liczne oferty pracy dla cudzoziemców. Dzięki dużemu wyborowi nietrudno dobrać coś do swoich kwalifikacji i wymagań. Zainteresowani mogą znaleźć zatrudnienie jako m.in. pracownik produkcji. Mają oni także szansę wybrać pracę w jednej z innych szybko rozwijających się branż.