Skontaktuj się!
poszukuję pracy legalizacja pobytu
najnowsze-oferty
NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną legalność pracy i pobytu w Polsce osobom podejmującym współpracę z naszą agencją. Każda oferowana przez nas praca dla obcokrajowców w Polsce jest dobrze wynagradzana, a także satysfakcjonująca dla obu stron. Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Staramy się być wsparciem na wszystkich etapach współpracy. Dbamy o terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań, dzięki czemu praca dla obcokrajowca w Polsce należy do pewnych i bezpiecznych – zatrudniony otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak, aby pracownik miał pewność, że propozycja jest zgodna z rzeczywistością. Nasze biuro posiada liczne oferty pracy dla cudzoziemców. Dzięki temu każdy można znaleźć dla siebie odpowiednie zatrudnienie.

najnowsze oferty
ETAPY WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ:
Pierwszy etap zatrudnienia to
PODEJŚCIE DO REKRUTACJI

Prowadzona rekrutacja ma na celu zidentyfikowanie u konkretnych osób predyspozycji do pracy. Udział w niej to podstawa do zatrudnienia, a także podjęcia działań związanych z przygotowaniem aplikanta na dane stanowisko pod kątem prawa do pracy i pobytu w Polsce. Następnie zrekrutowany pretendent zostaje otoczony opieką osoby z naszej agencji. Kandydat jest natychmiast informowany o tym kto będzie jego opiekunem, z kim może się kontaktować w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości.

Kolejny etap współpracy to
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Nasi pracownicy zapewniają pracownikowi możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Polski. Czynność ta jest nieodpłatna i niezwykle ułatwia sytuację zatrudnianej osoby, która zostaje odciążona z załatwiania skomplikowanych formalności.

Zapewnionym przez nas udogodnieniem jest
MIESZKANIE DLA PRACOWNIKA

Jako agencja zapewniamy mieszkania dla pracowników. W zależności od sytuacji zakwaterowanie może być darmowe lub częściowo dofinansowane. Osobom zatrudnianym zapewniamy stałą opiekę naszych specjalistów, dbających o pełną legalność zatrudnienia i pobytu w Polsce, przejrzystość informacji przekazywanych do kandydata. Dzięki takiemu podejściu do naszych pretendentów do pracy na terenie kraju zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

CHCIELIBYŚMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT, ŻE NIE TYLKO PRACOWNICY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG, ŚWIADCZYMY USŁUGI ZWIĄZANE Z LEGALIZACJĄ I POBYTEM DLA KAŻDEJ OSOBY ZAINTERESOWANIEM PRACĄ NA TERENIE POLSKI.

oferta legalizacja:

Legalizacja pracy obcokrajowców

Aby pracować w Polsce, cudzoziemcy muszą mieć zezwolenia na pobyt oraz zatrudnienie, a legalizacja pobytu sprawia im niekiedy sporo trudności. Nie musi tak być. Nasza firma pomaga osobom spoza kraju w procesie uzyskania niezbędnych dokumentów. Przeprowadzamy zainteresowanych przez wszystkie etapy, więc legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców nie należy do stresujących. Udzielamy przy tym informacji i doradzamy w kwestiach dotyczących uzyskania karty tymczasowego lub stałego pobytu w Polsce. Legalizacja zatrudnienia cudzoziemca i pobytu pozwala upewnić się, że podejmowane zatrudnienie jest zgodne z prawem. Rozpoczynając z nami współpracę, nie musisz martwić się o samodzielne dopełnienia formalności. Pomożemy ze wszystkim.

dowiedz się jakie są nasze zadania:
skontaktuj się z nami
 • ANALIZA SYTUACJI POBYTOWEJ
 • WNIOSKI NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY
 • WNIOSEK NA UZYSKANIE OBYWATELSTWA PL
 • KONTAKT Z URZĘDAMI W TWOJEJ SPRAWIE
 • ODWOŁANIE NA DECYZJĘ NEGATYWNĄ
 • POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU BRAKÓW
 • REJESTRACJA WIZYTY W URZĘDZIE
 • POMOC W UZYSKANIU PESEL/NIP
 • POMOC W UZYSKANIU ZAŚWIADCZEŃ W URZĘDZIE
 • USŁUGA MIESZKANIOWA
 • KONSULTACJA PRAWNA

Praca dla obcokrajowców przez agencję pracy tymczasowej

Jako doświadczona agencja pracy pomagamy obcokrajowcom w zdobywaniu stabilnego zatrudnienia na terenie kraju. Jeżeli szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu lub zaczynasz nową karierę, pomożemy Ci. Dla wykwalifikowanych pracowników, znajdzie się m.in. praca w e-commerce, na produkcji czy w magazynach. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Legalna praca dla Ukraińców i osób z innych krajów w Bydgoszczy to szansa na znalezienie zatrudnienia gwarantującego godne wynagrodzenie. Ponadto w tej części kraju koszty życia są niższe niż w stolicy czy innych dużych miastach, a oferty pracy dla obywateli Ukrainy bardzo atrakcyjne. Współpracujemy z wieloma firmami szukającymi pracowników na terenie Bydgoszczy, Torunia, Brodnicy i Grudziądza. Jeśli interesuje Państwa praca tymczasowa, zapraszamy do kontaktu, a my przedstawimy wszystkie oferty.

Praca w Polsce dla Ukraińców i innych obcokrajowców

Ze względu na doświadczenie naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę całego procesu, aby umożliwić Państwu znalezienie odpowiedniej posady. Dbamy przy tym o to, aby praca przez agencję pracy tymczasowej pozwoliła każdemu na współpracę z renomowanymi przedsiębiorstwami zapewniającymi dobre warunki zatrudnienia. Tym samym możliwe będzie kontynuowanie swojej kariery lub rozpoczęcie pracy w zupełnie nowej roli. Pomożemy nie tylko w znalezieniu idealnej oferty, ale też przeprowadzimy procesy związane z legalizacją i uzyskaniem miejsca zamieszkania.

Legalna praca dla Ukraińców dzięki agencji

Wiemy, ile trudności osobom nieznającym języka sprawia legalizacja pobytu, którą musi mieć każdy cudzoziemiec. Aby zaoszczędzić kłopotów naszym pracownikom, przygotowujemy wszystko za nich. Zapewniona przez nas legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców umożliwia legalne przebywanie na terenie Polski oraz podjęcie aktywności zawodowej. Praca przez agencję pracy tymczasowej to najlepsza z możliwości, ponieważ mają Państwo pewność, że nie dojdzie do jakiegoś oszustwa.

Niewiele osób jest w stanie samodzielnie znaleźć rzetelne, dobrze płatne oraz legalne zatrudnienie przy jednoczesnym wynajęciu mieszkania i załatwieniu wszelkich formalności. Właśnie dlatego zachęcamy do zgłoszeń, ponieważ mamy różne oferty dla pracowników z Ukrainy. Jest praca dla Ukraińców w Polsce i obywateli innych krajów. Wystarczy przejrzeć oferty oraz skontaktować się z nami. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego, jak wygląda legalizacja pracy obcokrajowców lub innych kwestii, z pewnością na nie odpowiemy. Praca w Polsce może przyczynić się do otworzenia nowego rozdziały w życiu m.in. dla Ukraińców.