Skontaktuj się!

BRANŻA BUDOWLANA

Podczas prowadzenia firmy budowlanej jednym z najważniejszych czynników gwarantujących rozwój jest zatrudnienie dobrych pracowników. Wspieramy firmy budownicze od 2018 roku, dbając o sektor zatrudnienia pracowników z zagranicy. Skupiamy się na współpracy z największymi, polskimi firmami budowlanymi, które na terenie Polski realizują duże przedsięwzięcia w zakresie inwestycji kubaturowych, czyli budowy wielkopowierzchniowych centrów logistycznych, hal produkcyjnych i magazynów. Dotyczy to również obiektów specjalistycznych: budowy nowych centrów medycznych, rozbudowy istniejących już obiektów służby zdrowia, ale też nowoczesnych galerii handlowych czy tzw. budownictwa wielorodzinnego.

Podstawa
WSPÓŁPRACY

Podstawą naszej współpracy  jest przede wszystkim leasing pracowników budowlanych, na których aktualnie jest największe zapotrzebowanie w tej branży, takich jak cieśla, zbrojarze i murarze, ale również pracowników ogólnobudowlanych, wszechstronnie przygotowanych do pracy nawet na trudnych i wymagających wysokich kwalifikacji budowach.

Weryfikacja
kandydatów

Weryfikacja kandydatów przebiega podobnie jak opisano powyżej jednak w tym przypadku niezbędne jest posługiwanie się językiem polskim w stopniu komunikatywnym.

Nasza firma ma już na swoim koncie kilka udanych transferów, które zostały docenione przez naszych klientów. Taka forma współpracy z klientami będzie dalej kontynuowana.